Zasłony

Nie wszystkie okna w bloku muszą wyglądać tak samo. Planując wystrój mieszkania pragniemy, aby było jedyne w swoim rodzaju, żeby wyróżniało się i było po prostu nasze.

Za pomocą tradycyjnych lub nowatorskich zasłon możemy dyskretnie podkreślić urok wnętrza, bądź uczynić z okna element przyciągający uwagę, który dominuje w całym pomieszczeniu.

Jedne dodadzą wnętrzu lekkości, ożywiając pomieszczenie jasnymi kolorami inne nadadzą powagi i majestatu dzięki ciężkości a zarazem szlachetności materiałów

 

Nadaj klimat swojemu wnętrzu

 

Zasłony nadadzą niepowtarzalny klimat każdemu wnętrzu. Mogą być łączone z firanami, roletami, żaluzjami lub być jedyną ozdobą okna.

Materiały proponowane przez nasz sklep, są bardzo dobrej jakości, nie gniotą się i doskonale układają.

Szeroka gama tkanin

 

Proponujemy tkaniny o strukturze gładkiej takie jak batyst,markizeta,woal,mikro organza.

Delikatne hafty, dobrane kolorystycznie do dodatków w pokoju czy wzorów pościeli w sypialni to także doskonały pomysł na aranżację mieszkania.

 


Kuchnia

Czasami trochę nudną kuchnię warto przełamać wyrazistym akcentem, wybierając na przykład tkaninę w geometryczne wzory.

Pokój

W pokoju dziecięcym sprawdzą się zaś zasłony mocno zaciemniające, dzięki którym światło słonecznie nie zakłóci snu Państwa dzieciom.

I każde inne pomieszczenie

Pośród naszej szerokiej gamy produktów znajdują się zasłony zarówno do salonu jak i sypialni a także i innych pomieszczeń.